Siparişleriniz, ödemesi tamamlandıktan sonra en geç 3 iş günü içinde kargoya verilecektir.

Grev, lokavt, tabii afetler, ayaklanma, halk hareketleri, nükleer risk ve tehlike, savaş, istila, ihtilal, iç savaş, sabotaj ve yangın halleri gibi olağanüstü durumlarda ve alıcıdan kaynaklanan (adreste bulunmama, teslim alacak yetkilinin olmaması, alıcının adresten taşınmış olması, vb.) durumlarda teslimat süresi ve koşulları değişkenlik gösterebilir.

Siparişinizi resimli bir kimlik ibraz ederek, imza karşılığı kargo görevlisinden teslim alabilirsiniz.

Siparişiniz teslim edildiğinde, kargo yetkilisi eşliğinde paketinizi açmalı ve ürünü kontrol etmelisiniz. Özellikle ezilmiş, yırtılmış, açılmış veya ıslanmış paketlerde bunu yapmanız çok önemlidir. Beklenmedik bir durumda, sorunlu ürünle karşılaşırsanız paketi teslim almayıp kargo yetkilisine tutanak tutturarak kargo şirketi tarafından tarafımıza iade edilmesini sağlamanız gerekmektedir.
Teslimat anında belirttiğiniz adreste siz yoksanız, siparişiniz teslimat adresinde bulunan kişiye, resimli kimliği kontrol edilip imzası alındıktan sonra teslim edilmektedir.

Teslimat anında adreste kimse bulunmazsa, kargo şirketi görevlisi size kargo şirketinin telefon numarasını içeren bir haber notu bırakacaktır. Haber notu bırakılan adrese tekrar uğranmaz, bu durumda kargoyu şubeden müşteri almalıdır. Sipariş verdikten sonra teslim alacak kişi değiştirilememektedir.

Teslimat adresi olarak “internet cafe”, “herhangi bir kahvehane”, “kargo şirketlerinin şube adresleri” veya “herhangi bir umuma açık alan” belirtilmiş ise sipariş iptal edilecek ve bu adreslere teslimat yapılmayacaktır.

İADE ŞARTLARI

Tüm müşterilerimizin; tüketicinin ‘Sebep Göstermeksizin Cayma Hakkı’ kapsamında 7 iş günü içerisinde yasal iade hakkı bulunmaktadır.

Ayrıca üretim hatası ya da başka bir olduğunu düşündüğünüz ve iade etmek istediğiniz ürünleri de teslim aldığınız tarihi takip eden 7 iş günü içerisinde bildirip bize ulaştırabilirsiniz.

İadenizi çalıştığımız kargo şirketi ile ücretsiz olarak geri gönderebilirsiniz. Çalıştığımız kargo şirketi dışında herhangi başka bir kargo şirketi ile ürün iadesi yapılması halinde kargo ücreti gönderen tarafından karşılanacak, gönderen tarafından kargo ücreti karşılanmadığı ve ürün iadesi karşı ödemeli şekilde çalıştğımız dışında başka bir kargo şirketi aracılığı ile yapıldığı takdirde Sistemİki Elektronik kargo ücretini ürünün iade bedelinden kesme hakkına sahip olacaktır.

Kargonuzu gönderdikten sonra, gerekli olması halinde, gönderi kodunu paylaşmanız istenebilir. Lütfen kargo gönderi numarasını saklayınız.

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 7 iş günü içerisinde iade edebilirsiniz. İade işleminizle ilgili destek bölümümüze ulaşarak bilgi verebilir ve ürününüzü faturasıyla birlikte kargo şirketi ile ödemeli olarak geri gönderebilirsiniz. İsteğiniz bize ulaştığında tarafımızdan değerlendirilecek ve size bir bilgi e-postası gönderilecektir.

İade edeceğiniz ürünü eksiksiz, orijinal faturasıyla, paketi hasar görmemiş, kullanılmamış, kullanım hatası sonucu zarar görmemiş haliyle, sipariş numarası ve Sistemİki Elektronik’un doğru adresini içerecek şekilde geri gönderdiğinizden emin olmalısınız.

Eğer ürünün faturası bir kurum adına düzenlenmiş ise, iade işlemi için kurumun düzenlemiş olduğu, kargo payı dahil edilmeden, ‘Ürün Birim Fiyatı + KDV’ şeklinde kesilmiş bir ‘İADE FATURASI’ nın ürün ile birlikte gönderilmesi gerekmektedir.

Ürünün kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları bize iade ettiğiniz paketin içinde eksiksiz ve hasarsız bir şekilde bulunmalıdır. Orijinal ambalajı zarar görmüş, tahrip edilmiş, herhangi bir şekilde kullanımdan dolayı zarar görmüş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. Her türlü yazılım, program, PLAK, DVD, VCD, CD ve kasetlerin, bilgisayar ve kırtasiye malzemelerinin ancak ambalajı açılmamış, bozulmamış, kullanılmamış ve denenmemiş olduğu takdirde iadesi kabul edilir. Elektronik teslimat lisanslar şahıslar / kurumlar ve kuruluşlar için özel olarak tahsis edildiğinden ( biten ve tekrar kullanılamayacak ürün) başkası tarafından tekrar kullanılamayacağı için ücret ve/veya ödeme iadesi yapılmayacak ve geri iadesi kabul edilmeyeceğini peşinen kabul etmiş sayılır.

İadeniz elimize ulaştıktan sonra :

Size bir bilgi e-postası gönderilecek ve iadeniz onaylandığında, ürün bedeli yasal süre olan 10 iş günü içerisinde ödemeyi yaptığınız kredi kartınıza iade edilir. Bu süre iade ettiğiniz ürünün tarafımızdan teslim almasıyla başlar. (385 Sayılı Vergi Usül Kanunu Genel Tebliği uyarınca zorunludur). İadenizin ekstrenize yansıma süresi bankanıza bağlı olarak değişiklik göstermektedir. İade işleminizin kredi kartınıza yansımasında gecikme yaşanması halinde, size gönderdiğimiz bilgi e-postasının içinde yer alan İade İşlem Numarasıyla bankanızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.
DEĞİŞTİRME KOŞULLARI

Sistemİki Elektronik’den yaptığınız herhangi bir alışverişte, ürünün niteliği ne olursa olsun değişim yapamıyoruz. Ancak teslim aldığınız andan itibaren 7 gün içerisinde yukarıda belirttiğimiz koşulları yerine getirerek ürünü iade edebilirsiniz.
Saygılarımızla,

 

Taşıma Sözleşmesi

İşbu Sözleşme bir tarafta Akşemsettin Mh. 1097/1 Sk. No:17 Mamak  / ANKARA adresinde faaliyet gösteren Sistemİki Elektronik – Ümit Yasin TAŞMAZ (Bundan sonra kısaca “Sistemİki” olarak anılacaktır) ile diğer tarafta www.lisansliyazilim.com ve www.sistemiki.com.tr ve www.coreldrawturkiye.com internet sitesi (“Site”) kullanıcısı (“Kullanıcı”) arasında(Sözleşme içerisinde Kullanıcı terimi ziyaretçi ve üye ayrımı olmaksızın tüm kullanıcıları; üye ise yalnızca kayıtlı olan kullanıcıları kapsayacak şekilde kullanılmıştır) aşağıdaki şartlarda akdedilmiştir:

1. Sözleşmenin Başlangıcı

 

Sözleşme konusu Site, herkesin kullanımına açık olup üzerinden sağlanmakta olan hizmetler ücretsizdir.

 

Kullanıcı, Site’de kayıt işlemlerini tamamladıktan sonra üye sıfatını kazanacaktır. Üye sıfatını kazanan kişiler işbu Sözleşme’de belirtilen şartlara uymak koşulu ile elektronik posta adresi ve şifresini girerek Site’yi kullanmaya başlayabilir. Üye tarafından sitenin kullanılması işbu sözleşmenin okunduğunu ve kabul edildiğini gösterir.   Bu nedenle işbu sözleşme Site içeriğindeki hizmetlerden faydalanan tüm Kullanıcılar için bağlayıcıdır. Dolayısıyla bu internet sitesini kullanan tüm ziyaretçi (üye olmayan ve Site’nin hizmetlerinden sınırlı biçimde yararlananlar) ve üyeler (Siteye kişisel verilerini vermek suretiyle kayıt olan kullanıcılar) bu sözleşme hükümlerine uygun olarak hareket etmeyi taahhüt etmiş olmaktadır.

 

Sözleşme'nin, bir tüzel kişi adına akdedilmesi halinde, Sözleşme’yi akdeden kişi, söz konusu tüzel kişi adına bu tür bir işlem gerçekleştirmek için yetkili olduğunu, aksi halde (yetkisiz işlem yapması durumunda), bundan sonra yaptığı/yapacağı sonuç doğurucu tüm işlemlerden ötürü şahsen sorumlu olduğunu kabul, beyan ve taahhüt etmiş olmaktadır.

 

Sistemİki, aşağıda belirtilen koşulları, mevzuat veya işbu Sözleşme uyarınca gerektiği zaman, kendi takdiri üzerine değiştirme ve değişiklikleri Kullanıcı’ya bildirme hakkını saklı tutmaktadır.

 

 

 

2. Kullanıcı’nın Hak ve Yükümlülükleri

 

Kullanıcı, Site’yi kullanımında, işbu sözleşmenin tamamını okuduğunu, içeriğini tamamen anladığını kabul ve beyan eder.

Kullanıcı, Site’de sunulan hizmetlerden yararlandığı süre boyunca, Borçlar Kanunu, Türk Ceza Kanunu, Türk Ticaret Kanunu, Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu, Marka ve Patent Haklarının Korunması ile ilgili Kanun, Kanun Hükmünde Kararnameler ve diğer ilgili mevzuat hükümleri ile Sistemİki’nin hizmetlerine ilişkin olarak yayımlayacağı her türlü duyuru ve bildirime uymayı kabul, beyan ve taahhüt eder. Bu bildirimlere ve kanunlara aykırı kullanım sebebiyle doğabilecek hukuki, cezai, mali her türlü sorumluluk Kullanıcı’ya ait olacaktır.

Kullanıcı, işbu Sözleşme ile üstlenmiş olduğu yükümlülüklere aykırı fiili nedeniyle Sistemİki – Ümit Yasin TAŞMAZ ’ın uğrayacağı her türlü zararı aynen tazmin edecek olup; Sistemİki – Ümit Yasin TAŞMAZ , Kullanıcı’nın Sözleşme’ye aykırı davranışları nedeniyle kamu kurumlarına ve/veya üçüncü şahıslara ödemek zorunda kalabileceği her türlü tazminat, idari/adli para cezaları için Kullanıcı’ya aynen rücu hakkını haizdir.

Kullanıcı, diğer Kullanıcıların Site’yi kullanmasını önleyici veya zorlaştırıcı eylemlerde bulunamaz; sunucuları ya da veritabanlarını otomatik programlarla yükleyip kilitleyemez, verileri yanıltıcı girişimlerde bulunamaz; aksi takdirde Kullanıcı hesabının Sistemİki – Ümit Yasin TAŞMAZ  tarafından sonlandırılacağını ve bu durumdan doğabilecek her türlü hukuki ve cezai sorumluluğu üstleneceğini kabul eder.

Kullanıcı Site üzerinden sağlanmakta olan hizmetleri hiçbir şekilde kamu düzenini bozucu, genel ahlaka aykırı, başkalarını rahatsız ve taciz edecek şekilde, yasalara aykırı bir amaç için, başkalarının fikri ve sınai haklarına (telif, marka veya patent vs.) tecavüz edecek şekilde kullanamaz. Kullanıcı söz konusu kısıtlamalara uymayı şimdiden kabul ve taahhüt eder.

Kullanıcı, üye olması halinde, Sistemİki – Ümit Yasin TAŞMAZ  tarafından kendisine tahsis edilen veya kendisinin belirlemiş olduğu şifreyi başka kişi veya kuruluşlar ile paylaşamaz. Üyenin işbu sözleşme kapsamında edindiği kullanım hakları yalnızca kendisine ait olup başkasına devredemez. Üye kullanıcı adı ve şifresinin güvenliği, başkaları tarafından kullanımı bakımından hem hukuki hem cezai sorumluluğun kendisine ait olacağını ve Sistemİki – Ümit Yasin TAŞMAZ ’ın bu nedenle hiçbir şekilde sorumlu tutulamayacağını; kullanıcı ad ve şifrelerinin başkalarının eline geçtiğini ve üye hesaplarının yetkisi olamayan kişiler tarafından kullanıldığını öğrendiği anda durumu derhal Sistemİki – Ümit Yasin TAŞMAZ ’a bildireceğini ve söz konusu durumlarda da Sistemİki – Ümit Yasin TAŞMAZ ’ın yine sorumlu tutulamayacağını kabul ve taahhüt eder.

Kullanıcı site üzerinden hizmet sağlanmakta olan diğer kullanıcıların yazılımlarına, kişisel verilerine veya diğer bilgilerine izinsiz olarak ulaşmamayı ve/veya bunları kullanmamayı, üçüncü kişi kullanımına sunmamayı kabul eder.

Site içerisinde yapılan yazışmaların yedeğinin alınması kişilerin sorumluluğundadır ve Sistemİki – Ümit Yasin TAŞMAZ  tarafından önerilmektedir. Yazışmaların yedeklerinin alınmaması nedeniyle kaybolmasından ve silinmesinden Sistemİki – Ümit Yasin TAŞMAZ  sorumlu tutulamaz.

Sistemİki – Ümit Yasin TAŞMAZ  ya da Kullanıcı’nın kendisi tarafından sonlandırılan üyelik hesabına ait her türlü kaydı Kullanıcı’nın aksine bir talebinin olmaması halinde, mevzuat tarafından belirlenen saklama süreleri sonunda Sistemİki – Ümit Yasin TAŞMAZ  silme prosedürü uyarınca silinecektir. Bu nedenle Kullanıcı’nın herhangi bir talebinin olmadığı durumlarda Sistemİki – Ümit Yasin TAŞMAZ ’ın Kullanıcı’ya ilişkin kayıtları silmesi halinde Kullanıcı silinen kayıtlarla ilgili herhangi bir hak veya tazminat talebinde bulunamaz. Kullanıcı’nın kendisiyle ilgili kişisel veriler hakkında bilgilendirilme, bu verilere erişme, bunların düzeltilmesini veya silinmesini talep etme ve amaçları doğrultusunda kullanılıp kullanılmadığını öğrenme hakları saklıdır.

Kullanıcı, Site’de kayıt yaptırırken veya alışveriş yaparken verdiği kişisel ve diğer bilgilerin doğru olduğunu, verdiği bilgilerin değişmesi halinde ilk fırsatta ve kanunda bir süre öngörülmüş ise süresi içerisinde bu bilgileri güncelleyeceğini ve bu bilgilerin doğru olmaması halinde Sistemİki – Ümit Yasin TAŞMAZ ’ın bu sebeple uğrayacağı tüm zararları derhal tazmin edeceğini kabul, beyan ve taahhüt eder.

Site’de, ziyaretçilere bilgi ve kolaylık sağlamak amacı ile yer alan linkler (farklı internet sitelerine yönlendiren bağlantılar) ile ilgili riskler Kullanıcı’ya aittir. Sistemİki – Ümit Yasin TAŞMAZ  tarafından bu linklere site içeriğinde sadece ziyaretçilere kolaylık sağlamak amacıyla yer verilmektedir.

Site’de sunulan görsel ve yazılı içerik kişisel kullanım içindir. Site’nin içeriğinde yer alan bütün yazıların, grafiklerin, fotoğrafların, videoların, animasyonların, seslerin her türlü hakkı saklıdır; aksi belirtilmedikçe, ticari ya da kişisel amaçlarla, izinsiz kullanılamaz. Sistemİki – Ümit Yasin TAŞMAZ ’ın izni ve onayı olmaksızın, Site’de yer alan herhangi bir unsuru diğer bir mecrada veya internet sitesinde yayınlamak veya link vermek yasaktır. Sistemİki – Ümit Yasin TAŞMAZ , kendi takdirine göre, Site’de yer alan içeriklerin kişisel kullanım amacı dışında; izin ve onayı alınmaksızın ticari vb. gibi amaçlar ile kullanıldığını tespit ettiği üyelerin üyeliklerine son verme hakkına sahiptir.

Kullanıcı, Sistemİki – Ümit Yasin TAŞMAZ ’ın Site’de yer alan telif haklarına tabi çalışmalarını hiçbir surette kullanamaz, yeniden satamaz, paylaşamaz, dağıtamaz, sergileyemez, kopyalayamaz, çoğaltamaz, işleyemez, bunlardan türemiş çalışmalar yapamaz, hazırlayamaz. Ayrıca Site’nin tasarımında ve veritabanı oluşturulmasında kullanılan ve her hakkı Sistemİki – Ümit Yasin TAŞMAZ ’a ait olan yazılımın kopyalanması veya kullanılması kesinlikle yasaktır. Aksi takdirde, Kullanıcı, Sistemİki – Ümit Yasin TAŞMAZ ’ın uğramış olduğu veyahut uğrayabileceği tüm zararlardan sorumlu olacağını beyan, kabul ve taahhüt eder.

Kullanıcı, istediği herhangi bir zamanda, e-mail listesinden çıkmak istemesi durumunda e-maillerin alt kısmında bulunan “E-bülten listemizden çıkmak için lütfen tıklayınız” linkine tıklayarak tek tıkla, kolayca e-mail Kullanıcılığından çıkabilir.

Üye, üyelikten ayrılması veya üyeliğinin Sistemİki – Ümit Yasin TAŞMAZ  tarafından sonlandırılması durumunda Sistemİki – Ümit Yasin TAŞMAZ ’tan herhangi bir hak talep edemez.

 

 

3. Sistemİki – Ümit Yasin TAŞMAZ ’ın Hak ve Yükümlülükleri

 

Aşağıda belirtilen durumlarda, Sistemİki – Ümit Yasin TAŞMAZ ’ın kanundan doğan tüm haklarının yanında söz konusu işlemleri iptal etme, Kullanıcı’nın kullanımını durdurma, Kullanıcı’nın Kullanıcılığına son verme, işbu Sözleşme’yi tek taraflı olarak derhal feshetme hakkı bulunmaktadır:

Yanlış, düzensiz, eksik ve yanıltıcı bilgileri, genel ahlak kurallarına uygun olmayan ifadeleri içeren ve Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına uygun olmayan bilgilerin Site’ye kaydedilmesi durumunda;

Site’de yer alan çalışmaların ve verinin kısmen veya tümüyle kopyalanarak kullanılması veya kullanılmaya çalışılması durumunda;

Site’nin genel güvenliğini tehdit edecek, Site’nin ve kullanılan yazılımların çalışmasını engelleyecek yazılımların kullanılması, faaliyetlerin yapılması, yapılmaya çalışılması ve bilgilerin alınması, silinmesi, değiştirilmesi durumunda;

Sistemİki – Ümit Yasin TAŞMAZ  hakkında reklam ve tanıtım faaliyetleri yapma hakkı sadece Sistemİki – Ümit Yasin TAŞMAZ ’a veya Sistemİki – Ümit Yasin TAŞMAZ ’ın yetki verdiği üçüncü kişilere aittir. Bu nedenle Kullanıcının veya Üyenin, Sistemİki – Ümit Yasin TAŞMAZ  kampanyalarının, satış sisteminin veya Site’nin herhangi bir açığından (teknik vs.) faydalanarak Sistemİki – Ümit Yasin TAŞMAZ ’a zarar vermesi, haksız bir menfaat sağlaması, tekrarlanan uygulamalar yapması şeklinde satış sisteminin veya Site’nin kötüye kullanılmasının Sistemİki – Ümit Yasin TAŞMAZ  tarafından tespit edilmesi durumunda,

Kullanıcı ve Üye’ nin  Site’yi kullanımında veya alışverişte, Sözleşme’de yer alan tüm şartlara ve Site’nin ilgili yerlerinde belirtilen kurallara ve yürürlükteki mevzuata aykırı hareket etmesi durumunda.

Kullanıcılara, Sistemİki – Ümit Yasin TAŞMAZ  tarafından siteye Kullanıcı olması nedeniyle verilen ya da kendi belirledikleri kullanıcı adı, şifre gibi bilgilerin kullanım haklarının, üçüncü kişilerle paylaşılması durumunda, şifresinin başka kişiler tarafından kötü niyetle kullanılmasından doğrudan Kullanıcı sorumludur. Aynı şekilde, Kullanıcı, internet ortamında bir başkasının IP adresini, e-posta adresini, kullanıcı adını ve sair bilgilerini kullanamayacağı gibi diğer Kullanıcıların özel bilgilerine de izinsiz olarak ulaşamaz veya bunları kullanamaz. Bu şekilde bir kullanımdan dolayı doğabilecek her türlü hukuki ve cezai yükümlülük Kullanıcı’ya aittir. 

 

 

4. Gizlilik ve Kişisel Verilerin İşlenmesi

 

 

 

4.1.    Kişisel Verilerinizi Toplama Amaçlarımız

 

Kişisel verileriniz aşağıda belirtilen amaçların gerçekleştirilmesi için gerekli olduğundan tarafımızdan toplanmakta ve işlenmektedir:

 

SİSTEMİKİ – ÜMİT YASİN TAŞMAZ  internet sitesi içinde size özel hesabınız oluşturulması için (örn. isminiz, e-posta adresiniz)

Çevrimiçi hizmetler aracılığıyla siparişlerinizi işlemek için (örn. isminiz, adresiniz, doğum tarihiniz)

Teslimat durumunu bildirmek amaçlı kısa mesaj bildirileri göndermek için (örn. cep telefon numaranız)

Haber bültenleri ve kataloglar gibi pazarlama teklifleri göndermek için (örn e-posta adresiniz, isminiz ve posta adresiniz)

Satın aldığınız ürünlerin teslimatında olası sorunları iletmek için (örn. telefon numaranız, adresiniz)

Sorularınıza cevap vermek ve yeni veya değiştirilmiş hizmetler hakkında sizi bilgilendirmek için (örn. e-posta adresiniz)

Kişisel bilgilerinizi, size uygun pazarlama teklifleri ve bilgileri sunmak adına analiz etmek için (örn. E-posta adresiniz alış-veriş alışkanlıklarınız)

Çevrimiçi alışveriş için yasal yaşta olduğunuzu doğrulamak için (örn. doğum tarihiniz)

Sipariş süreçlerini yürütmek, tamamlamak ve müşterilerimizle ilgili iletişimi sağlamak için

Ürünler, servisler, kampanyalar ve promosyonlarla ilgili bilgi vermek için

Alışveriş tercihlerinizi daha iyi anlamak için

Trend analizleri ve istatistiksel analizler yapmak için

Sitenin güvenliğini güçlendirmek için.

Şu kadar ki, Sipariş oluşturma esnasında kullanılan kredi kartı bilgileri hiçbir şekilde sistemlerimizde saklanmaz.

 

4.2.    Toplanan Bilgiler

 

Hizmetlerimiz ve kampanyalarımızdan sizleri haberdar edebilmemiz ve sizlere daha etkin bir hizmet sunabilmemiz amacıyla E- bültenlerimize veya Site’ye üye olmanız halinde bizlerle:

 

isim- soy isim,

elektronik posta adresi,

telefon numSistemİki – Ümit Yasin TAŞMAZ ı,

< >

doğum tarihi,

 

kişisel ilgi alanları,

fatura ve teslimat adresi

bilgilerinizi paylaşmaktasınız.

 

Bu bilgiler haricinde, site ziyaret sıklığı ve zamanları, sipariş verilme zamanları ve sipariş anındaki IP adresi, ziyaret edilen ürün sayfalarının ve sipariş verilen ürünlerin istatistikleri gibi toplu istatistiksel veriler de, ziyaretçi hareket ve tercihlerini analiz etmek ve anlamak amacıyla tarafımızca toplanır ve kullanılabilir.

 

Toplamış olduğumuz veriler, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve ilgili mevzuat kapsamında hazırlanan Sistemİki – Ümit Yasin TAŞMAZ  Kargo Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Politikası  ve diğer ilgili politikalarımız uyarınca işlenecek, saklanacak ve aktarılacaktır.

 

4.3.     İlgili Haklar

 

Yukarıda anılan amaçlarla kaydedilen kişisel bilgileriniz hakkında bilgi alma hakkınız vardır. Bilgileriniz yanlış, eksik ya da alakasız ise, bilgilerin düzeltilmesi ya da silinmesi taleplerinizi bilgi@sistemiki.com.tr ve umityasin.tasmaz@hs01.kep.tr kayıtlı elektronik posta adresine veya Macun Mh. Batı Blv. ATB İş Merkezi A Blok No:18 adresine iletebilirsiniz.

 

Buna ek olarak, pazarlama bünyesinde kullanılan kişisel verilerinizin onay iznini istediğiniz zaman geri alabilirsiniz (örn. Haber bültenlerinin gönderilmesi ya da e-posta adresinize tekliflerin gönderilmesi). Herhangi bir zamanda e-bülten üyeliğini iptal etmeyi arzu etmeniz durumunda, size düzenli aralıklarla gönderdiğimiz e-bültenlerde yer alan “Duyurulardan haberdar olmak istemiyorsanız, lütfen tıklayınız” bağlantısına tıklayarak, kolaylıkla e-bülten üyeliğinden ayrılabilirsiniz.

 

Söz konusu verileriniz  Sistemİki – Ümit Yasin TAŞMAZ  Kargo Kişisel Verileri Saklama ve İmha Politikası’na göre saklanacak, silinecek, yok edilecek ve imha edilecektir.

 


4.4.    Toplanan Bilgilerin Paylaşımı

 

Site’de toplanan bilgiler, Kullanıcılara daha iyi hizmet vermek ve SİSTEMİKİ – ÜMİT YASİN TAŞMAZ ’ın sunduğu taahhütleri karşılamak amacı ile yurtiçinde ve yurtdışında birlikte çalışılan firmalarla (kargo, çağrı merkezi, veri tabanı vb.), SİSTEMİKİ – ÜMİT YASİN TAŞMAZ ’ın ait olduğu grup firmaları ve kanuni yükümlülüklerin yerine getirilmesi amacıyla ilgili devlet mercileri ile paylaşılabilir. Ancak; verileriniz her hâlükârda SİSTEMİKİ – ÜMİT YASİN TAŞMAZ  tarafından korunmakta ve verilerinizin paylaşıldığı tüm firmaların da aynı önem ve gizlilik seviyesinde hareket edilmesi sağlanmaktadır.

 

Yukarıda açıklananların ve KVKK’da izin verilenlerin dışında, bilgileriniz herhangi bir şekilde 3. şahıs ya da tüzel kişilerle paylaşılmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satılmamaktadır.

 


4.5.    Cookie (Çerez) Kullanımı

 

Sitemizde ziyaretiniz sırasında bilgisayarınıza kaydedilen küçük veri dosyaları olarak tanımlanabilecek “çerez”ler (cookie) kullanılmaktadır. Bu dosyalar, sitemizde alışverişinizi daha verimli ve güvenli hale getirmek amacı ile kullanılan endüstri standartlarıdır ve tüm alışveriş sitelerinde kullanılırlar.

 

Bu dosyaları kullanmak istememeniz ya da kullanıldığında haberdar edilmek istemeniz halinde internet tarayıcınızda gerekli değişiklikleri yapabilirsiniz.

 

İnternet sayfaları birden fazla konumda Cookies denilen çerezleri kullanmaktadır. Bunların işlevi, sunumumuzun kullanıcı için daha yakın, etkili ve güvenli hale getirilmesidir. Çerezler, bilgisayarınıza bırakılan ve tarayıcınızın belleğe aldığı küçük metin dosyalarıdır. Çerezler bilgisayarınıza zarar vermez ve virüs içermez.

 

SİSTEMİKİ – ÜMİT YASİN TAŞMAZ  bu amaçla ayrıca analiz araçlarını, örneğin Google, Facebook ve Twitter kullanmaktadır.

 

4.6.    Kullandığımız Çerezler

 

Çerez Türü

Açıklama

Oturum Çerezleri

İnternet sitesinden ayrılana dek cihazlarınızda tutulan geçici çerezleri ifade eder.

Kalıcı Çerezler

Kalıcı çerezler ise cihazınızın sabit diskinde uzun süreler kalan türde çerezler olup kullanım süreleri birkaç günden birkaç yıla kadar değişiklik gösterebilmektedir.

Zorunlu Çerezler

İnternet sitesinin düzgün bir şekilde çalışabilmesi ve kullanıcıların sitede sunulan hizmetlerden ve gezinme özelliklerinden yararlanmaları için tutulmaları mecburidir. Örneğin, tarafımızdan gönderilmemekle birlikte, sitemizde ilginizi çeken haberleri paylaşabilmeniz veya ilgili platformdaki hesaplarımıza erişebilmeniz için sosyal medya ağları tarafından cihazınıza gönderilen sosyal medya paylaşım çerezleri birer zorunlu çerezdir.

İşlevsel ve Analitik Çerezler

Tercihlerinizi hatırlamak, internet sitesinin etkin şekilde kullanılması, sitenin kullanıcı isteklerine cevap verecek şekilde optimize edilmesi gibi amaçlarla kullanılır ve ziyaretçilerin siteyi nasıl kullandığı hakkında verileri içerir. Niteliği gereği bu türdeki çerezler kişisel bilgilerinizi içerebilir. Örneğin sitemizde dil tercihinizi kaydeden çerezler birer işlevsel çerezdir.

Tarayıcınızı veya uygulamanızı veya buna ait işletim sistemini (iOS, Android, Windows) gerekli şekilde ayarlayarak bu tür verilerin aktarılmasına engel olabilirsiniz, ancak bu durumda, sunulan içeriğin veya hizmetin sorgusu, kullanımı veya işlevselliğinde sorun çıkabilir.

 

Çerez metinlerinin içeriği çoğu zaman yalnızca mühendislerin işleyebileceği nitelikte olup çerezler ile ilgili daha detaylı ve anlaşılabilir bir dil üzerinden bilgi almak isteyen ziyaretçilerimizin www.allaboutcookies.org veya www.aboutcookies.org(İngilizce) adreslerini ziyaret etmeleri önerilir.

 


5.       Bilgilerin Güvenliği

 

SİSTEMİKİ – ÜMİT YASİN TAŞMAZ , Kullanıcı bilgilerinin güvenliğine büyük önem vermekte ve bunu sağlamak adına en ileri teknolojiye sahip araçlarla çalışmaktadır. Sitemizin güvenliğini sağlamak amacı ile güvenli ortamlarda her türlü fiziksel, elektronik ve yönetimsel önlem alınmıştır. Tüm bilgiler yurtiçinde ve yurtdışında yer alan güvenli sunucularda saklanmakta ve yedeklenmektedir.

 

Sitemiz üzerinden alınan bilgiler SSL (Secure Socket Layer) olarak adlandırılan ve güvenli bilgi aktarımı sağlayan teknoloji ile taşınır. Sitemiz üzerinde ödeme bilgilerinizi aktardığınız sayfalarda tarayıcınızın adres satırında en sağda (kullandığınız tarayıcıya bağlı olarak) bir kilit ya da anahtar resmi ve bu adres satırında bulunan adresin ilk harflerinin http’den https’e dönüştüğünü göreceksiniz. Bunları görmeniz durumunda sitemizin güvenli sunucuları üzerinde olduğunuzdan emin olabilirsiniz.

 

6. Sözleşme’nin Kapsamı, Süresi Ve Yürürlük

 

Sözleşme, Kullanıcılığın sona ermesi ile veya Sözleşme’de sayılan fesih hallerinden herhangi birinin gerçekleşmesi ile hiçbir uyarıya gerek kalmaksızın kendiliğinden hükümsüz olacaktır.

Kullanıcı, SİSTEMİKİ – ÜMİT YASİN TAŞMAZ ’nin gerekli görmesi halinde, Site Kullanıcıliğinin iptal edebileceğini ve işbu Kullanıcılık Sözleşmesi’ni feshedebileceğini peşinen kabul eder.

SİSTEMİKİ – ÜMİT YASİN TAŞMAZ  taahhüt ettiği hizmetlerin sürekliliğini sağlamak için, işbu Sözleşme’de istediği anda ve önceden bildirmeksizin tek taraflı değişiklikler yapabilir. SİSTEMİKİ – ÜMİT YASİN TAŞMAZ ’ın, Site’nin nihai amacı ve sunduğu hizmetler temelde aynı kalmak kaydı ile; her zaman, herhangi bir gerekçe göstermeksizin, tek taraflı olarak verdiği hizmeti sürekli veya geçici olarak durdurma, Site’de yayımlanan fiyatlar da dahil olmak üzere hizmetin içeriğini değiştirme veya iptal etme hakkı vardır. SİSTEMİKİ – ÜMİT YASİN TAŞMAZ , gerek gördüğü takdirde, aynı link altında, güncellenmiş Kullanıcılık şartlarını tarih güncellemesi ile birlikte Site’de yayınlayacak, Kullanıcı’ya da bildirimde bulunabilecektir. Güncellenmiş Kullanıcılık şartları, Site’de yayınlandığı andan itibaren geçerlilik kazanacak olup, Site’nin veya hizmetlerin kullanımı o andan itibaren yeni Kullanıcılık şartlarına bağlanmış olacaktır.

Site’nin belirli yerlerinde, ilgili bölüme özgü farklı kurallar ve yükümlülükler belirlenebilir. Bu bölümleri kullanan Kullanıcı, ilgili kuralları okumuş ve kabul etmiş sayılır.

İşbu Sözleşme’nin geçerliliği, yorumu ve ifası Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına tabidir. İşbu Sözleşme’nin uygulanmasından doğabilecek uyuşmazlıkların çözümünde Ankara Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkilidir.

Yukarıda yazan hususları okudum anladım ve yükümlülüklerime uygun şekilde hareket edeceğimi taahhüt ederim. Aksi takdirde SİSTEMİKİ – ÜMİT YASİN TAŞMAZ ’ın uğrayacağı tüm zararı ödeyeceğimi kabul ve taahhüt ederim.